IntelliManage - הפרויקט מתקצר - ומהר
הפרויקט מתקצר - ומהר
זה הזמן להדק את החגורה:
קיצור לוחות הזמנים לחסכון בתקציב,
בסביבה משתנה וביכולות מצטמצמות.
         מתחילים כאן         
לקוחות

סיפורי לקוחות

(לתקצירי הסיפורים)

לפרטים נוספים / ייעוץ ראשוני
WhatsApp 🧞‍♀️ 03-5350757
contact@intellimanage.co.il
"פנינו לחברת IntelliManage כאשר זכינו בפרויקט משמעותי בעל לוחות זמנים קריטיים. השימוש במתודולוגיית IntelliGantt® עזר לנו לוודא שנעמוד ביעדים, למרות מורכבות הפרויקט והשינויים התכופים שחלו בו.

עבורי שימשה השיטה כמבוגר האחראי, המוודא שאנחנו מתקדמים לכל אורך הדרך בכיוון עליו סיכמנו, מבלי לסטות ממנו. הגדרנו את המטרות ולכל אורך הפרויקט ביצענו אופטימיזציה שוטפת של לוחות הזמנים המשתנים, כדי לעמוד בהן.

IntelliManage גילו מסירות רבה לפרויקט שלנו, כאילו היה שלהם. הליווי הצמוד והמאד מקצועי שלהם לכל אורכו סייע לנו רבות לעמוד ביעדי הפרויקט. הם ממשיכים ללוות אותנו גם בפרויקטי ההמשך, בהם זכינו בעקבות הפרויקט הקודם וכן בפרויקטים נוספים."

נדב קציר, VP and GM Connectivity BU ,יISSI
"התחלנו לעבוד על פרויקט גדול, וכדי להבטיח שנעמוד בלוח הזמנים הצפוף, פנינו לעזרתה של חברת IntelliManage.

העבודה המשותפת החלה בלימוד המתודולוגייה ומיד לאחר מכן, בנינו את לוחות הזמנים לפרויקט. סיועה הצמוד של IntelliManage האיץ את הבנייה והקל על מנהל הפרויקט. התוכנית שהתקבלה הייתה נוחה ואיכותית. קיבלנו שקיפות רבה, שסייעה לנו להבין בכל רגע היכן אנחנו עומדים ומה הן הבעיות שעלולות לעכב אותנו.

במהלך הפרויקט המתוכנן נכנס פרויקט דחוף נוסף, שיצר סיכון גבוה לכך שהפרויקט המקורי לא יעמוד בלוחות הזמנים, כפי שקרה במקרים קודמים. הפעם ההיערכות מחדש היתה מהירה, הפרויקט הדחוף הסתיים בזמן והפגיעה בפרויקט המקורי היתה מינימלית."

דותן סוקולוב, Corporate VP and IC Division Manager,יDSP Group
"גוף הפיתוח של ForeScout מונה 12 צוותים, הפועלים ב-20-30 פרויקטים בו זמנית.

IntelliManage מצליחים להתמודד היטב עם אתגרי התכנון והתיאום בין הצוותים. מתודולוגיית IntelliGantt® מאפשרת לנו לעקוב אחרי התקדמות הפרויקטים ביעילות, לזהות צווארי בקבוק וסיכונים ולטפל בהם בשלבים מוקדמים יותר של הפיתוח.

המתודולוגיה של IntelliManage נותנת למנהלים שלנו כלי ניהולי חזק, המאפשר להם לנצל טוב יותר את המשאבים שלהם כדי לעמוד במטרות העסקיות של הארגון.

היא מאפשרת לנו להכניס במהירות שינויים משמעותיים ללוחות הזמנים שלנו, להבין את השפעתם ולקבל את ההחלטות הנכונות בהתאם.

אורי ניישטיין, SVP Engineering,יForeScout Technologies
"עם הגיעי לחברה זיהיתי את הצורך בהאצת הפיתוח ואיתור ומניעת עיכובים עתידיים. את הפעילות של IntelliManage הכרתי היטב מהעבודה המשותפת שלנו בחברה הקודמת בה עבדתי. מתוך ההיכרות עם שיטת העבודה שלהם, הבנתי שגם בתקציב מוגבל של יום עבודת PMO שבועי יחיד, יוכלו לקדם אותנו במידה רבה. כך אכן קרה.

היתרונות העיקריים באופן הפעולה שלהם היו פשטות, קלות השליטה בלוחות הזמנים, קלות התחזוקה וקלות ההטמעה. כמו בפעם הקודמת, נהניתי מן העבודה המשותפת ומן התמיכה השוטפת.

ערן שמידט, AVP R&D,יCompass-EOS
"פנינו לעזרת IntelliManage על מנת להתמודד טוב יותר עם האתגר של תיאום הגורמים המרובים השותפים לפיתוח המוצר Scio. מוצר זה הוא חדשני ופורץ דרך (אתגר טכנולוגי), שבעקבות גיוס מצליח ב- kickstarter נמצא במוקד העניינים של אנשים וחברות רבות.

השימוש במתודולוגיית IntelliGantt® עזר לנו לסנכרן את הפעילויות בתוך הארגון ואותן עם אלו בהן שותפים ארגונים נוספים. תוך זמן קצר נוצרה תוכנית עבודה ברורה, ששיפרה את התפוקה של צוותי הפיתוח, איפשרה לנו לצפות טוב יותר את העתיד, לזהות סיכונים ולהכין תוכניות להתמודדות איתם מראש. בנוסף, יש לנו עכשיו את האפשרות להסתכל על הפרויקט ברמת המאקרו, על מנת למנוע איחורים ככל האפשר.

הליווי המסור והקשוב של החברה, כחלק משירות ה-PMO שלהם מאפשר לנו להתמודד עם הדינמיות של הפרויקט ולקבל החלטות טובות יותר בעקבות שינויים.

דמיאן גולדרינג, CTO & VP R&D,יConsumer Physics
"הפעילות של AirSpan מתאפיינת בהרצה במקביל של מספר גדול של פרוייקטים, כאשר העדיפויות שלהם משתנות באופן דינמי. אופי הפעילות היקשה עלינו בשמירה על תמונת מצב עדכנית.

שיטת העבודה של IntelliManage אומצה על ידי המנהלים במהירות וללא ההתנגדויות שחווינו בעבר, כאשר ניסינו להטמיע שיטות אחרות.

השימוש במתודולוגיית IntelliGantt® מהווה עבורנו כלי מעולה לתיאום בין הקבוצות, כך שכעת יש לנו תמונת מצב ברורה, המאפשרת קבלת החלטות.

קיבלנו ואנחנו ממשיכים לקבל באופן שוטף ליווי צמוד ותמיכה זריזה ויעילה בכל מנהלי הקבוצות.

אורי הראלי, VP R&D/Engineering,יAirspan
"החלטנו להיעזר בשירותי קיצור הפרויקטים של IntelliManage בעקבות הגידול במספר לקוחותינו, שגרר גידול במספר הפרויקטים בהם עסקנו. חשוב היה לנו להישאר עם האצבע על הדופק: לדעת בכל עת באיזה שלב נמצא כל רכיב אחת מן ההתחייבויות שנתנו ללקוחותינו.

השימוש במתודולוגיית IntelliGantt® הוסיף לנו רמה של שקיפות, וכך יכולנו לתאם ציפיות בין החלקים השונים של החברה ולקבל את ההחלטות הנכונות בסביבה משתנה במהירות."

אמיר אילת, COO,יTvinci (Kaltura)
"המוצרים שמפתחת Cellebrite תומכים בסוגים רבים ושונים של מכשירי טלפון, בשני קווי מוצרים שלעיתים חולקים דרישות מוצריות. הצורך במתן מענה שוטף לדרישות רבות ומשתנות של יצרנים שונים, בשני קווי המוצרים, מוסיף אתגר משמעותי לניהול הפיתוח שלנו.

השימוש ב-IntelliGantt® שיפר במידה רבה את יכולת המנהלים, החל מרמת ראשי הצוותים, להבין מה מתבצע בכל צוות (Visibility). יכולת זאת משמשת, בין השאר, את מנהלי הפרויקטים, לקבלת החלטות, על מנת לייעל את הפיתוח. השימוש במתודולוגיה גם משפר את יעילות ניהול המשאבים בתוך כל צוות (לקיצור זמנים) ואת תיאום התאריכים בין הצוותים (למניעת עיכובים).

התוצאה היא עמידה טובה יותר בזמנים ויכולת טובה יותר לצפות איחורים מראש ולנסות למנוע אותם."

דוד חלד, סמנכ"ל פיתוח,יCellebrite
"יישום האסטרטגיה של IntelliManage לניהול פרויקטים נתן לנו תוך זמן קצר תמונה ברורה הרבה יותר של התקדמות כל פרויקט.

במהירות הושג סינכרון בין כל הצוותים השותפים לכל פרויקט. IntelliManage גם סיפקה לנו שיטה טובה בהרבה לניהול חלקי הפרויקטים שבוצעו על ידי קבלנים חיצוניים. שיפורים אלו תרמו במידה רבה ליכולתנו לעמוד בלוחות הזמנים של הפרויקטים.
השימוש במתודולוגיה של IntelliManage מאפשר לנו לזהות מכשולים עתידיים בשלבים מוקדמים הרבה יותר, כך שיש לנו מספיק זמן להיערך אליהם, לספק פתרונות ולמנוע ככל האפשר עיכובים שאינם הכרחיים.

השיטות היו קלות מאד להטמעה ואומצו במהרה על ידי מנהלי הפרויקטים שלנו.

כיום ממשיכה IntelliManage לסייע לנו בעזרת שירותי ה-PMO המקצועיים שלה, כדי לשמור על ההישגים אליהם הגענו ולהמשיך לקדם את מגמת השיפור שלנו. התוצאה היא שכעת אנחנו מסוגלים להשלים את הפרויקטים שלנו מהר יותר ובאיכות גבוהה יותר."

שחר בר-אור, סמנכ"ל פיתוח, חטיבת ה-Mobile,יSanDisk (Western Digital)
"אגף מערכות המידע שלנו מתמודד באופן קבוע עם ניהול במקביל של פרויקטי פיתוח רבים על גבי מערכות מבצעיות, במספר רב של תחומי תוכן וסביבות עבודה, יחד עם תמיכה שוטפת בצרכים חדשים העולים לעיתים קרובות. על מנת לתת מענה מהיר ומקצועי לדרישות לקוחותינו, החלטנו לעבור לנהל את כלל הפרויקטים שלנו לפי מתודולוגיית IntelliGantt® של חברת IntelliManage.

יישום מתודולוגיית IntelliGantt® עזר לנו ליצור מנגנון אפקטיבי של תיאום בין קבוצות העבודה, שמאפשר לנו להתחייב ללוחות זמנים ולעמוד בהם. ניצול המשאבים בצוותים השתפר במידה רבה ולמנהלי הפיתוח בצוותים יש כיום תמונת מצב ברורה יותר מתמיד.
ניהול הפרויקטים שלנו לפי IntelliGantt® נותן לנו גמישות רבה לשינויים בתוכניות העבודה וכלי חזק לקבלת החלטות. יישום השיטה מאפשר למנהלים בדרגים השונים לזהות מראש עיכובים פוטנציאליים, על מנת שניתן יהיה להיערך למניעתם.
הטמעת המתודולוגיה היא חלק מתפיסת עולם ניהולית ומקצועית שמאפשרת לנו להציע ללקוחותינו שירותים חדשניים באופן מתוכנן, מנוהל ומבוקר - ובזריזות."

רן הרפז, סמנכ"ל טכנולוגיות, 013 Netvision (Cellcom)
"הגענו ל-IntelliManage בתחילת דרכה של Altair Semiconductor, בעקבות המלצה על הפתרון המיוחד שלהם לחברות סטארט-אפ. מהרגע הראשון התרשמנו לטובה מהמקצוענות וממהירות התגובה. תוך זמן קצר ביותר הוטמעה מתודולוגיה פשוטה ומסודרת, שהניבה לוחות זמנים שלמים וברמה גבוהה - וכל זאת בתקורה נמוכה של אנשי הפרויקט.

ה-PMO החל לפעול תוך זמן קצר וביעילות רבה. בזכות המקצועיות של IntelliManage ומתודולוגיית IntelliGantt®, נדרש ל-PMO רק יום פעילות אחד בשבוע לצורך השלמת מעקב מלא אחרי התקדמות פיתוח המוצר הראשון שלנו, תוך סנכרון מלא בין האנשים והמשימות בפרויקט. לכל אורך הדרך קיבלנו מראש התרעות לגבי שינויים שעלולים לפגוע בעמידה בלוח הזמנים. ל-tapeout הראשון של החברה הגענו בזמן, לפי התוכנית.

עם הזמן החברה צמחה, פרויקטים נוספו וגדלו, ולשמחתנו גילינו כי מתודולוגיית IntelliGantt® גמישה בהתאם להיקף הפרויקט, כך שהתוצאות המשיכו להיות מצוינות. את מועד היציאה ל-tapeout השני כבר הקדמנו בחודש ימים יחסית לתוכנית המקורית.

הבחירה שלנו ב-IntelliManage הוכיחה את עצמה: המקצוענות ומהירות הפעולה של IntelliManage תרמו משמעותית לקיצור לוחות הזמנים שלנו, וחשוב לא פחות, נעשו באווירה נעימה ובתחושת שיתוף ואחדות מטרה אמיתית."

עודד מלמד, מנכ"ל, Altair semiconductor (Sony)
"נעזרנו לראשונה בשירותי הייעוץ של IntelliManage במהלך ביצוע פרויקט מאתגר ואמביציוני בעל תאריך יעד קריטי. נזקקנו לפתרון מיידי שיאפשר לנו לעמוד בלוחות הזמנים הקצרים שהוגדרו לפרויקט, ואכן תוך מספר ימים הוגדרו והופעלו מתודולוגיה שלמה, לוחות זמנים (תרשימי גנט) לצוותי הפיתוח והבדיקות ו-PMO שביצע את המעקב השוטף.

לאור ההישגים המרשימים שחווינו, היעילות והנוחות של ביצוע הפרויקט, יישמנו במהירות את המתודולוגיה גם בשאר הפרויקטים שלנו. תהליך זה בוצע ללא תקלות בעזרת שירותי ה-PMO של IntelliManage וכיום מתודולוגיה זאת הפכה לחלק מאוצר המילים של כל פרויקט בחברה."

איתי בק, Director of voice solution development,יJuniper Networks
"הפלטפורמה של WatchDox מאפשרת לארגונים לגשת, לעקוב ולנהל את המסמכים הקריטיים שלהם מכל מקום: בכל טאבלט, סמארטפון או PC, כולל אלו שמחוץ לשליטת מחלקת ה-IT.

בהתחלה בחרנו ב-IntelliManage, כדי לסייע לנו לעמוד בתאריכי היעד של פרויקט אסטרטגי. הסתבר לנו שמתודולוגיית IntelliGantt® משתלבת מצוין בתהליכים ה-Agile-ים שלנו. היא אפשרה לנו לקבל שקיפות והבנה של מצב התהליך בכל עת, מבלי לפגוע בגמישות שלו. הצלחנו ליישם את מתודולוגיית IntelliGantt® תוך זמן קצר ולהשיג שליטה טובה יותר בהתקדמות הפרויקט. הפרויקט נמסר ללקוח בהצלחה ובזמן.
מאז אנחנו ממשיכים להיעזר בשירותים של IntelliManage.

גם בסביבה המשתנה במהירות של חברת סטארט-אפ, בעזרת ה-PMO של IntelliManage, אנחנו מצליחים לשמר ראיה ברורה של מצב המשימות שלנו בכל אחד מן המוצרים, לטווח הקצר והארוך. ראיה זאת מאפשרת לנו לשפר את קבלת ההחלטות שלנו, לדייק את סבבי הפיתוח שלנו, והכי חשוב: לעמוד בהתחייבויות שלנו ללקוחותינו.

אני ממליץ על המתודולוגיות והשירותים של IntelliManage לכל חברת סטארט-אפ, בכל שלב."

אמיר רפסון, סמנכ"ל פיתוח, יWatchDox (BlackBerry)
"אחת הבעיות העיקריות של ניהול פרויקטים בסביבה דינמית ולחוצה היא מעקב תכוף ובלתי מתפשר אחרי התוכנית, עידכון והתאמה למציאות. שירותי ה-PMO של IntelliManage מבטיחים את העדכון השוטף של התוכניות. כתוצאה מכך אנחנו יכולים כיום לנטר את תכולת ומצב הפרויקטים בכל זמן נתון ולצפות את זמני השלמת פיתוח גירסאות התוכנה שלנו. בתוכניות שלנו קיימת גמישות רבה לשינויים, שכולם מבוקרים. נוצרה תשתית מובנית ויעילה להתנעת פרויקטים חדשים ולביצוע מעקב ובקרה."

משה מייזלס, סמנכ"ל פיתוח, יOpTier
"VisionMap עוסקת בפיתוח במקביל של מספר מוצרים בעלי מורכבות ותחכום גבוהים. הצורך לתת מענה לדרישות המשתנות של לקוחות החברה, בשילוב עם מבנה החברה המטריציוני, הופך את ניהול לוחות הזמנים שלה למאתגר ביותר. לכן החלטנו להיעזר במומחיות של IntelliManage על מנת לשפר את הביצועים שלנו.

לוחות הזמנים שנבנו בעזרת IntelliManage מאפשרים לנו לוודא בכל עת שאנו עובדים על הדברים הנכונים מבחינת סדרי העדיפות של החברה. כעת יש בידינו תמונת מצב מדויקת ועדכנית, אשר מאפשרת לבצע שינויי הקצאות בזמן אמיתי, ובכך להגיע לתוצאות משופרות. בנוסף, תוכניות העבודה הדינמיות תורמות רבות לתיאום בין קבוצות העבודה בחברה ומסייעות להצפת ופתרון בעיות נוספות, שאינן קשורות במישרין ללוחות הזמנים.

כמו כן, העיסוק בתוכניות העבודה אינו נתפס כ-overhead בחברה, אלא כחלק אינטגרלי משגרת העבודה של גופי הפיתוח וההנדסה. הוא הפך להיות חלק מן התרבות הארגונית שלנו.

ככלל, התהליך שעברנו בעזרת IntelliManage שיפר משמעותית את רמת הניהול בחברה והגדיל את האפקטיביות שלה."

ירון וילן, מנכ"ל,יVisionMap (רפא"ל)
"פנינו ל-IntelliManage כאשר רצינו להקים פעילות PMO. המטרה הראשונית היתה להוריד עומס מראשי הצוותים ומנהלי הגירסאות.
תוך זמן קצר הוסבו הגנטים שלנו לעבודה לפי מתודולוגיית IntelliGantt®. הפורמט החדש הפך את הגנטים קלים יותר לניהול, הוסיף סדר לעבודה שלנו ושיפר במידה ניכרת את ה-visibility שלנו לגבי המשימות שבביצוע ואלו המתוכננות להתבצע בהמשך.

שרותי ה-PMO של IntelliManage מקצועיים ואיכותיים. בזכות קלות התפעול של IntelliGantt® נדרשה לנו פעילות PMO בהיקף של משרה חלקית בלבד, שתמכה בהצלחה בבקרת התקדמות הפרויקטים, וחסכה חלק משמעותי מזמנם של המנהלים בדרגים השונים."

איתן רדיאן, VP R&D,יRadWin
"הטכנולוגיה של P-Cube כוללת מספר תת-מערכות מורכבות, המפותחות על ידי מספר קבוצות. התיאום ביניהן וניהול התוכניות של טכנולוגיות P-Cube היו אתגר שצרך הרבה משאבים, ולכן חיפשנו דרכים להתייעל בתחום זה.

באותו זמן שמעתי על IntelliManage ושכרתי את שירותי הייעוץ שלהם. IntelliManage הצליחה, תוך מספר פגישות, להגדיר את הקונספט ובהמשך ביצעה מעקב אחרי יישומו, כדי להבטיח שעמדנו ביעדים שלנו. התרומה שלהם התבטאה במקצועיות גבוהה ובאינטראקציה בין-אישית, שנעשתה ברגישות רבה. התוצאות היו לשביעות רצוננו המלאה.

יחס העלות לביצועים היה ממש מנצח והחוויה חיובית ביותר.
תודה IntelliManage!
"

מיכאל בן-נון, מנכ"ל ו-CTO,יP-cube (Cisco)
"השתמשנו בשרותי ה-PMO של IntelliManage בפרויקט שיפוץ בקנה מידה גדול של אחד מקווי הייצור שלנו. לפני שלב התכנון של הפרויקט ביצעה IntelliManage תחקור (post-mortem review) של פרויקטים קודמים שביצענו בעבר ובנתה תוכנית שיפור עבור הפרויקטים העתידיים.

תוך עבודה צמודה עם אנשי המפתח במפעל ומחוצה לו, בנה ה-PMO תוכנית מפורטת לפרויקט מורכב זה, מתוך כמות הנתונים העצומה. הוא יצר בה תצוגות נפרדות, שמיקדו את בעלי הפונקציות השונות בפרויקט במידע הרלוונטי להם.

תוכנית זאת איפשרה לנו לבצע סיעור מוחות (brainstorming) לגבי הפרויקט עוד לפני תחילתו ולהעלות פתרונות ורעיונות חדשים, שחסכו באופן ניכר בהוצאות וקיצרו את הפרויקט באופן משמעותי.

במהלך ביצוע הפרויקט, אסף ה-PMO נתונים מן הגורמים השונים, סיפק תוכניות עדכניות לישיבות הסטטוס, הפיץ את תוכניות העבודה העדכניות לקבוצות השונות ווידא את ביצוע המשימות בהתאם לתכנון. התצוגות המיוחדות שנבנו סייעו לנו במעקב צמוד אחר התקדמות המסלולים הקריטיים של הפרויקט.

התוצאה הבולטת ביותר של תהליך זה, בהשוואה לפרויקטים קודמים, היה הצמצום המשמעותי במספר הבעיות הבלתי צפויות שהפכו לצווארי בקבוק. כתוצאה מכך לא נדרשנו להתפשר על איכות הביצוע בעקבות אילוצים מסוג זה.

הישג כביר נוסף היתה היכולת להשלים את הפרויקט תוך זמן קצר יחסית לפרויקט בסדר גודל כזה, וכך גם לחסוך באופן משמעותי בעלות הפרויקט. במילים אחרות, שירותי ה-PMO נתנו החזר על ההשקעה (ROI) נהדר.

אנחנו מאד שבעי רצון מן הרמה המקצועית הגבוהה והמסירות של IntelliManage, שתרמו רבות לתהליך ביצוע הפרויקט, ואנחנו מתכננים לאמץ שיפורים אלו בפרויקטים נוספים במפעל."

עופר גבעתי, מנהל מפעל רמלה, נשר מפעלי מלט ישראליים
"IntelliManage היתה מעורבת בפרויקט בקנה מידה גדול בו זכינו לאחרונה. הם בנו עם מנהל הפרויקט שלנו תכנון מפורט, שכלל גם התחייבויות ואילוצים תקציביים. הם הדריכו וליוו את מנהל הפרויקט לאורך השלבים הראשונים של הפרויקט, כדי לתמוך בתהליך המעקב ולסייע לו בטיפול בבעיות שעלו במהלך ביצוע הפרויקט.

אנחנו מאד מרוצים מן ההתנהלות המקצועית והיסודית וכן מן המספר הנמוך של שעות העבודה (ובעקבות זאת - המחיר) שנדרש להשלמת כל הפעילויות הנ"ל. בנוסף ליתרונות המיידיים לפרוייקט הספציפי, תרמה לנו גם קבלת נקודת המבט של חברה חיצונית ומנוסה - שסיפקה לנו כלים ותבניות שישמשו אותנו ליישום אותה מתודולוגיה בפרויקטים העתידיים שלנו."

יעל אפרון, נשיאה ומנכ"לית, Oceana
"נעזרנו ב-IntelliManage כדי לסייע לנו בשיפור המעקב אחרי התקדמות פרויקט בביצוע וכן כדי לעזור לנו בבניית תוכניות לפרויקט חדש. על מנת להקל על התהליך, חילקה אותו IntelliManage לסדרה של צעדים קצרים, אך המשיכה ללוות אותו ולתמוך בו לפי הצורך לכל אורך התהליך.

הצעד הראשון התבסס על עבודה אינדיבידואלית עם כל אחד מראשי הצוותים שלנו, כדי לסייע לו לבנות תרשים גנט בהתאם לסגנונו והעדפותיו. באופן זה נבנתה הנראות (visibility) של הפרויקט ונוצר הבסיס לתיאום הפעולות בין הצוותים השותפים לפרויקט. לאחר מכן ריכזה IntelliManage את הנתונים לתרשימי גנט ברמת הפרויקטים, בסדרת צעדים מתוכננים היטב, על מנת למזער את ה"רעש" שפעילות כזאת גורמת בדרך כלל. תוכנית-העל הסופית כללה גם את תזמון הפעילויות המשותפות למספר צוותים, שקושרו לאבני הדרך בתוכניות העבודה הספציפיות של הצוותים. תוכנית זאת נבנתה תוך התחשבות בדרישות האינדיבידואליות של כל מנהל.

בסך הכל, מספר שעות העבודה שנדרשו לצורך שינוי זה היה נמוך באופן מפתיע, בזכות שיטות העבודה הממוקדות של IntelliManage, יחד עם המומחיות והניסיון הרבים שלהם בניהול פרויקטים. למרות שמנהלי הפרויקטים לא נדרשו להקדיש יותר מדי מזמנם לתהליך, עדיין היתה להם בעלות מלאה על תוכניות הפרויקטים שלהם, והיו מסוגלים לתחזק אותן בקלות בהמשך.

אנחנו כמובן מרוצים מאד מן התהליך ותוצאותיו וללא ספק נמשיך להיעזר ב-IntelliManage לפי הצורך."

רפי הס, סמנכ"ל פיתוח, Native Networks (Alcatel-Lucent)
"לאחר שנתיים של עבודה משותפת עם IntelliManage, אני בהחלט יכול לומר שתרומתכם להצלחתנו היא משמעותית, וקשה לי לדמיין כיצד יכולנו להצליח כל כך בניהול הפרויקטים שלנו ללא תמיכתכם.

בנוסף לקיצור לוח הזמנים הראשוני שלנו והסיוע להגיע מוקדם מאד לשוק, IntelliManage עזרה לנו להבטיח שנעמוד גם בזמנים של אבני הדרך הבאות שלנו, עם בקרה מצוינת של הפרויקט ושימוש אופטימלי במשאבים שלו.

כאשר מנהלים פעילות המבוססת מצד אחד על צוות של למעלה מ-20 אנשים ופעולות נוספות המבוצעות במיקור חוץ, ומצד שני על הדרישות הגבוהות של שוק ה-telco, קשה מאד למצוא את האיזון. אחת התרומות העיקריות של IntelliManage היתה בכך שאיפשרו לנו להתמקד בניהול הפרויקט, לזהות את הסיכונים והאתגרים, בעוד IntelliManage עוסקת בפרטים של הפרויקט, מתחזקת את סטטוס הפרויקט ומרימה דגלים מייד כאשר עולים סיכונים חדשים.

העבודה עם IntelliManage מאפשרת לנו, מלבד תכנון העבודה, גם לבחון אלטרנטיבות ולהגיב במהירות לשינוי בדרישות. המתודולוגיה של IntelliManage -יIntelliGantt® - שולבה במתודולוגיית הפיתוח ה-agile-ית שלנו לצורך ניצול מצוין של המשאבים ועמידה באבני הדרך ובתוצרים בתנאים קשים ומשתנים.

כיום השימוש בשירותי ה-PMO שלכם הוא חלק מן השגרה שלנו ותרומתם זוכה להכרה מצד כל אנשי הצוות שלי.

כיום אנחנו מספקים יותר ממה שהבטחנו, בזמן ובאיכות מעולים. במקרים רבים אנחנו מופתעים לראות עד כמה טוב אנחנו מנצלים את המשאבים כדי לבצע אופטימיזציה של הפעולות שלנו.

החלק הטוב ביותר הוא ההנאה שלנו מן העבודה עם IntelliManage. בנוסף למקצועיות הגבוהה שלכם, יחסי האנוש מצויינים ולמעשה הפכתם לחלק מן הצוות שלנו. אנחנו רואים ב-IntelliManage שותפים ולא רק ספקי שירותים. שיתוף הפעולה איתכם יוצא מן הכלל.

אני ממליץ בחום על השירותים שלכם לכל אחד המנהל פרויקט ואני בטוח שהם יתרמו באופן ניכר ליכולתו לשמור על לוחות הזמנים מבלי להתפשר על ההיקף או התכולה. הרגישו חופשיים לצטט אותי או להעביר את מכתבי לכל מי שיתעניין. אשמח גם להמליץ עליכם ועל השירותים שלכם למי שיהיה מעוניין בפרטים נוספים.

תודה רבה לכם שוב עבור זמן העבודה המשותף שלנו והתמיכה במטרות שלנו."

אלי גור, סמנכ"ל פיתוח, EdgeNetworks
"IntelliManage עבדה עם Sanctum על ניתוח מתודולוגיית פיתוח המוצר, במטרה להגדיר את התיקונים הנדרשים לקבלת תהליכים משופרים ויעילים.

לצורך זה בוצע תחקור ("post-mortem" review) של פרויקט גדול. תחקור הפרויקט והניתוח הושלמו תוך יומיים (!), והצליחו לזהות מספר רב של נושאים לטיפול. גילינו שחלק מן הנושאים היו רלוונטיים גם לפרויקט אחר, שהיה בשלבים התחלתיים. זיהוי מוקדם זה מנע נזק עתידי לאותו פרויקט. השינויים בהגדרת התהליכים בעקבות התחקור יושמו בכל פרויקטי הפיתוח של Sanctum וגרמו לשינוי באופן שבו מתנהלים הפרויקטים בחברה.

בנוסף בוצעה סקירה של תהליך הכתיבה הטכנית בחברה, שגרמה לחלוקת העבודה לשתי משימות, שאחת מהן מתבצעת בחברה והשניה מחוצה לה. עבור הפעילות המתבצעת בחברה נבנה תרשים גנט, שלקח בחשבון את הזמינות של אנשי Sanctum הרלוונטיים, האמורים לספק את המידע עבור המדריך למשתמש וטקסט העזרה. בדומה למסגרת פיתוח המוצר החדשה, גם תהליכי הכתיבה הטכנית עדיין נמצאים בשימוש ב-Sanctum. "

עמית ברקן, סמנכ"ל פיתוח, Sanctum (Watchfire)
"פנינו ל-IntelliManage במטרה ליצור קצת סדר במקומות בהם שרר קודם לכן תוהו ובוהו. המטרה הספציפית שלנו היתה ליצור תוכנית עבודה מפורטת למחלקת הפיתוח, שתיקח בחשבון מספר רב של פרויקטים שהתנהלו במקביל. תוך מספר פגישות בנו IntelliManage תוכנית הגיונית ומוגדרת היטב שעזרה לנו לפתור כמה בעיות קשות במיוחד."

בצלאל פינקלשטיין, סמנכ"ל פיתוח, ScreenPeaks
"נעזרנו ב-IntelliManage כדי ליישם מתודולוגיות ניהול פרויקטים מובנות. הם סייעו לנו בבניית תוכניות עבודה מפורטות לכ-15 פרויקטים המתוכננים להתבצע בשנה הקרובה, וכן בהגדרת היחסים והתלויות בין הפרויקטים וסדרי העדיפויות. הם גם עזרו לנו ליישם שיטה פשוטה ואפקטיבית למעקב אחרי התקדמות הפרויקטים. כל זאת הושג בפחות מ-30 שעות עבודה.

לאחר שלב זה, IntelliManage המשיכה בעבודה לצידו של מנהל הפיתוח שלנו, כדי להבטיח שהמתודולוגיות יושמו היטב ושהעבודה מתקדמת בהתאם לתוכניות.

החלק החשוב ביותר מבחינתנו היה שהעבודה עם IntelliManage התגלתה כמעשית ויעילה במיוחד. לא בזבזנו זמן מיותר על תיאוריה, אלא התחלנו מיידית בעבודה המעשית. שלב המעקב, שבו התבצעה הבקרה אחרי ההתקדמות בפועל, היה גם הוא חשוב ושימושי מאד. בנוסף, קיבלנו מ-IntelliManage את כל התמיכה הטכנית שנדרשה לנו."

ישי הרטוב, סמנכ"ל הנדסה, OzVision
"על החברה שלנו היה להתמודד עם פרויקט בקנה מידה גדול, במסגרת זמן אגרסיבית. לא היינו בטוחים שניתן יהיה להשלים אותו בזמן, בעזרת כח האדם המוגבל שהיה זמין. IntelliManage סייעה לנו לבנות תכנון מעשי לפרויקט, הכולל הערכת סיכונים מפורטת, ששיכנע אותנו להתחייב לפרויקט.

איכות העבודה שבוצעה ע"י IntelliManage בשלבי התכנון ובניית תוכנית העבודה היתה פשוט בלתי רגילה, בהיותה מבוססת על שנים רבות של ניסיון בפרויקטים דומים.

העבודה של IntelliManage הבטיחה ש -
 • הגדרנו ציפיות ריאליות והקצינו כח אדם מספיק לפרויקט.
 • שיתפנו את הלקוח בתהליך קבלת החלטות אפקטיבי.
 • השתמשנו באופן יעיל בתוכנה לתכנון פרויקטים וקבלת החלטות.
 • יישמנו תהליך ניהול פרויקטים שיטתי ועקבי.
הניתוח המקצועי והמפורט שבוצע ע"י IntelliManage טיפל באספקטים השונים של תהליך ניהול הפרויקט:
 • ניהול האינטגרציה והתכולה
 • ניהול הזמן והעלויות
 • ניהול האיכות
 • ניהול משאבי האנוש
 • ניהול הסיכונים
כיום, כחלק מתהליך ניהול הפרויקטים הרגיל שלנו, אנחנו מתכננים להמשיך להעזר ביעוץ של IntelliManage, בזכות הפרספקטיבה המרעננת ושנות הניסיון הרבות שלהם בעולם האמיתי."

מיכאל ברוטמן, CTO,יVManage
"כאשר נאלצנו להתמודד עם חוסר בכח אדם, החלטנו להוציא את ניהול הפרוייקטים שלנו למיקור חוץ ולהיעזר ב-IntelliManage. הייעוץ של IntelliManage הצטיין בבניית תרשימי הגנט ובעבודה הצמודה עם מנהלי הפרויקטים שלנו כדי לבנות את הפרויקטים שלהם בזמן קצר, תוך שהם לומדים להפעיל את הכלים. IntelliManage ממשיכה לעזור לנו במעקב ובקרה של הפרויקטים ברמה גבוהה של אנרגיה, מחויבות, מוטיבציה ותשומת לב לפרטים."

ד"ר דייויד רוזנבלט, נשיא ו-CTO,יGWS Photonics
"היינו צריכים לספק תוך מסגרת זמן מצומצמת תיאור מפורט של תהליכי העבודה בחברה. תהליכים אלו היו כמובן מוגדרים, אך לא מתועדים. מאחר ולא היה לנו זמן לעסוק במשימה זאת בהתראה כה קצרה, חיפשתי עזרה חיצונית. שמעתי על יכולותיה של IntelliManage בתחום זה, ויצרתי איתם קשר לקבלת עזרה.

IntelliManage הבינו במהירות גבוהה את המתודולוגיה של החברה שלנו וסיפקו את התוצרים מהר מאד ובאיכות גבוהה מאד. התוצרים היו קלים להבנה ושימוש וסייעו לנו שוב ושוב מאז.

אני בהחלט מתכוון לפנות שוב אל IntelliManage אם אתקל בבעיה הקשורה בניהול פרויקטים, ניהול, ניתוח או תיאור תהליכים."

מיכאל בר-יוסף, סמנכ"ל פיתוח, RedBend
"יצרנו קשר עם IntelliManage כאשר היה לנו צורך לשלב מספר תוכניות פרויקט מורכבות עם תאריך יעד שהתקרב במהירות. הצגנו את הבעיה ל-IntelliManage ובעיה מורכבת זאת נפתרה למעשה תוך פחות מ-48 שעות.

התרשמתי מעקומת הלמידה המהירה ומן הגישה המקצועית, שבעזרתה לא רק נפתרה הבעיה, אלא גם הוכנסו שיפורים לתוכנית המקורית.

אני ממליץ בחום על השירותים של IntelliManage לכל מי שזקוק לייעוץ מעשי בנושאים של ניהול פרויקטים."

מוטי וייסמן, סמנכ"ל פיתוח, BeConnected (Tdsoft)
"כאשר TeraCross החלה בפרויקט המורכב של multi-chip, היה ברור שמנהלי הפרויקטים עומדים להשקיע זמן רב ערך בבקרת ההתקדמות היומיומית. מצד שני, כחברת סטארט-אפ, לא היו לנו ההצדקה או המשאבים לשכור אדם במשרה מלאה שיבצע משימה זאת.

החלטנו לשכור את IntelliManage כדי לבנות את בסיס המידע המורכב בעזרת Microsoft Project ושכרנו סטודנטית תעו"נ במשרה חלקית כדי לתחזק את התוכנית מנקודה זאת והלאה.

תרשים הגנט הראשוני נבנה תוך יום עבודה אחד. באותו שבוע בו נפגשנו לראשונה עם היועצת של IntelliManage, כבר היה לנו תרשים גנט מקצועי מלא, שבעזרתו יכולנו להמשיך ולעבוד באופן עצמאי! ההתקדמות שהושגה תוך פרק זמן קצר כל כך היתה בהחלט הפתעה משמחת. בנוסף על כך, התחזוקה השוטפת של תרשים גנט זה התגלתה כפשוטה ונוחה וענתה על הצרכים של ניהול התוכנית שלנו במחיר נמוך מאד.

אנחנו ממליצים על שיטה זאת לניהול תוכניות ועל IntelliManage כגורם מפתח בה."

מישל אסייג, מנכ"ל וסמנכ"ל בכיר, TeraCross
"השתמשנו בשרותי הייעוץ של IntelliManage כדי לעזור לנו לתכנן לוח זמנים משולב לכל פרויקטי הפיתוח שלנו. במהלך התכנון למדו המנהלים שלנו גם את העקרונות המרכזיים של תכנון ומעקב פרויקטים.

IntelliManage סיפקה יעוץ ממוקד ומעשי, שהיה מכוון-מטרה, מובנה, מוסבר בתמציתיות - וכמובן מתוכנן היטב. שיטת הייעוץ שלהם לא בזבזה זמן מיותר על הצדדים הטכניים של תוכנת MS-Project בה נעשה שימוש, וצללה במהירות לתכנון לוח הזמנים עצמו, כאשר היא משלבת היטב בין האספקטים התיאורטיים של ניהול פרויקטים עם הפרטים הספציפיים של הפרויקטים שלנו. השיטות בהן השתמשה IntelliManage סייעו לנו לרכז את כל המידע הרלוונטי הנדרש ללוחות הזמנים תוך זמן קצר.

בסך הכל, IntelliManage עשתה עבודה מצוינת ואנחנו מאד מרוצים מן התוצאות: לוחות זמנים מקצועיים לפרויקטים שלנו, לשימושם של מנהלים בעלי מוטיבציה."

אורי אזולאי, מנכ"ל, PureSight Parental Control
"נעזרנו ב-IntelliManage כדי לשפר את תרשים הגנט של פרויקט קטן. העבודה עם IntelliManage כללה את הנושאים הבאים:
 • הדרכה לבנייה ותחזוקה של לוחות זמנים.
 • הדרכה לניהול קבלני משנה.
 • תכנון פרויקט ספציפי, שכלל עבודה עם קבלני משנה (תכולות, אספקות, אבני דרך).
 • בנייה מחדש של תרשים הגנט של הפרויקט בהתאם לתוכנית המשופרת.
המשימה הושלמה תוך כ-10 שעות עבודה, והופתענו לטובה לגלות את ההישגים אליהם הגענו תוך זמן כה קצר. בנוסף, איכות העבודה הגבוהה איפשרה למנהל הפרויקט להשלים אותו ללא צורך בעזרה נוספת מצד IntelliManage.

אנחנו מאד ממליצים לשכור את שירותי IntelliManage לכל סוג עבודה בתחום זה ואנחנו בהחלט מתכוונים להיעזר בהם שוב ב-Top Image במקרה שיעלה הצורך."

עודד לייבה, סמנכ"ל הנדסה, Top Image Systems
 
בבלוג שלנו מופיעים מאמרים, טיפים, ציטוטים, מיתוסים ופינת הטריוויה.

לקבלת הודעה כאשר מתפרסם תוכן חדש בבלוג,
עקבו אחרינו
עקבו אחרינו
מקימים/משדרגים פעילות PMO?

 • הטמעת מתודולוגיה מהירה.
 • הקמת/שדרוג הפעילות.
 • ליווי מקצועי.
לקבלת תוצאות יוצאות דופן.


מתחילים כאן
     


בונוס
תמיכה טלפונית


Copyright © 2000-2024 IntelliManage, All rights reserved.